
Автономний Портативний газовий керамічний обігрівач для приміщень та вулиці LPG підходить для 9 - 15 кг балонів 1.4kw~2.8kw~4.2kw
3 499 ₴
- Немає в наявності
- +380 (93) 589-44-92
- +380 (93) 919-48-99
Цей зовнішній обігрівач призначений для приміщень, що добре провітрюються, і обігріву на вулиці потужністю 4200 Вт працює з пропановим балоном на 9/15 кг, він працює безшумно. Ідеально підходить для активного відпочинку та підходить для приміщення без електрики.
Особливості:
ЗОВНІШНИЙ ОБІГРІВАЧ: простий у використанні, просто натисніть ручку управління вниз і натисніть кнопку п'єзоелектричного запалювання 2 або 3 рази. Вбудований бак-контейнер дозволяє легко переміщати обігрівач із балоном у будь-якому місці. Крім цього, для зручного зберігання влітку або коли на вулиці тепло, обігрівач має чудову складну конструкцію.
3 РЕЖИМИ НАГРІВАННЯ: відрегулюйте тепло на свій розсуд: 1400 Вт на низькому нагріві, 2750 Вт на середньому нагріві та 4200 Вт на сильному нагріві. Режим низької температури споживатиме менше газу, пропанові обігрівачі можуть працювати протягом 29-88 годин з пропановим балоном на 9 кг та 45-136 годин з пропановим балоном на 15 кг.
ЗАХИСТ: вбудований перемикач перекидання та датчик виснаження кисню, який відключить обігрівачі патіо, якщо вони випадково впадуть або вміст кисню в повітрі знизиться.
РІЗНООБРАЗНЕ ВИКОРИСТАННЯ: пропановий обігрівач ідеально підходить для використання на відкритому повітрі і приміщень, що добре провітрюються, він миттєво нагрівається і зігріває вас там, де немає електрики. Він зігріває приміщення площею до 40 м2, підходить для гаража, патіо, саду, заощаджує вам рахунки за електроенергію та забезпечує тепло в холодну погоду.
ЗІГРЕЙСЯ ВЗИМУ: Високоякісна сталева конструкція, вбудовані 3 керамічні нагрівальні панелі, він легко переміщається за допомогою 4 роликів, забезпечує постійне тепло під час роботи або ігор на відкритому повітрі.
ПОВІДОМЛЕННЯ:
- Це безнапірний обігрівач. Використовуйте обігрівач тільки в приміщеннях, що добре провітрюються.
- Забезпечте достатню кількість свіжого повітря та ніколи не закривайте дверні отвори/вікна.
- Використовуйте цей нагрівник на висоті нижче 1300 м над рівнем моря.
- При першому використанні кілька разів натисніть на ручку перемикача, щоб видалити повітря з регулятора та нагрівача.
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Час роботи | 100 годин |
| Об'єм паливного бака | 27 л |
| Діаметр обігріву | 20 м |
| Потужність обігріву | 420 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Глибина | 37 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал покритий порошковою фарбою |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тип використовуваного палива | природний газ, пропан/бутан |
| Призначення | Побутове |
| Безпека | Відключення при падінні, Датчик нахилу |
| Стан | Новий |
| Особливості | Функція нахилу |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Коліщата | Так |
| Кріплення на стіну | Ні |
| П'єзорозпалювання | Так |
- Ціна: 3 499 ₴





