
Ігровий Геймерський Кутовий Комп'ютерний Стіл з RGB LED Підсвічуванням, Гачком для Навушників та Підсклянником
6 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: HC56
- +380 (93) 589-44-92
- +380 (93) 919-48-99
Кутовий ігровий комп'ютерний стіл BEISIJIE для геймерів з RGB LED підсвічуванням, гачком для навушників та підсклянником, розміром 1600*1000* 750 мм - ваш надійний союзник у світах PUBG, LOL, GTA, FIFA, CS GO, що приносить вам справжнє задоволення вам стати супер-героєм для своєї команди!
【Стабільний та міцний дизайн у формі літери L】
Ми знаємо, наскільки важливим для вас є ігрове приладдя. Цей ігровий стіл розроблений із міцним L-подібним дизайном та може витримувати вагу до 150 кг. З чотирма регульованими ніжками, щоб гарантувати, що ваш ігровий стіл буде стояти прямо та нерухомо. Жодного гойдання.
【Охолоджувальна LED RGB підсвічування】
Оновлене в 2024 році 7-режимне RGB-підсвічування, що розширює колірну гаму RGB і надає вам вражаючий ігровий досвід. Живлення системи від будь-якого пристрою з портом USB, такого як ПК або портативний зарядний пристрій.
【Велика площа з ефектом вуглецевого волокна】
Цей ігровий стіл має елегантну текстуру вуглецевого волокна, що відрізняється високою міцністю, легкою вагою, високою температурною стійкістю та легким чищенням. Ви можете легко видалити плями з поверхні столу простим протиранням. Великий стіл розміром 160×100×75 см надає достатньо місця для моніторів, ноутбуків, клавіатур, динаміків та інших ігрових пристроїв.
【Ідеальна конфігурація】
Ігровий стіл оснащений зручним тримачем для напоїв та гачком для навушників. На стільниці розташовані два роз'єми, що дозволяє ефективніше керувати кабелями, усувати плутанину і краще концентруватися на грі в комфортній обстановці.
Характеристики:
- Тип: Ігровий стіл
- Особливості: L-форма, з RGB-LED-підсвічуванням
- Джерело живлення: USB-роз'єм
- Режим підсвічування: 7
- Матеріал: 70% MDF із покриттям вуглецевого волокна + 30% метал
- Колір продукту: Чорний
- Вага: 24 кг
- Розміри товару: Д * Ш * У 160 x 100 x 75 см
Комплект поставки:
- 1 x Ігровий стіл
- 1 x Тримач для навушників
- 1 x Тримач для напоїв
- 1 x Комплект кріпильних елементів
- 1 x Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип столу | кутовий (ергономічний) |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | кутова |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 19 кг |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ фарбований |
| Каркас | Сталь |
- Ціна: 6 999 ₴







